O Unitouch

Wsłuchaj się w naturę i obudź w sobie piękno

Czy wiedzieliście, że ponad 50% ludzi na świecie żyje w miastach? Niegdyś zielona ziemia, została niemal całkowicie zmieniona w „betonową dżunglę” dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć kojącą, niemniej jednak, intensywnie działającą serię produktów. W ten sposób rozpoczęliśmy wspólną wędrówkę i zaangażowaliśmy się w dialog z naturą w wyniku czego kładziemy szczególny nacisk na eliminację sztucznych dodatków w naszych produktach.

W marce Unitouch używamy jedynie naturalnych ekstraktów z olejków roślinnych zamiast chemicznie syntetyzowanych olejów. Cała seria stworzona została w oparciu o zastosowanie kojącego zapachu pozyskiwanego z nektaru kwiatowego co odzwierciedla dążenie marki do prostoty, łagodności i całkowitej naturalności. Zamiast zastępować naturę, wręcz przeciwnie, poświęcamy się pielęgnowaniu darów oferowanym nam przez Matkę Ziemię. Wszystkie receptury Unitouch zostały opracowane oraz dokładnie przetestowane w Centrum Badań Skóry GCB, które posiada 40 letnie doświadczenie w tworzeniu produktów do pielęgnacji skóry. Poprzez skrupulatny proces selekcji, zespół badawczo-rozwojowy wyróżnił oraz wydobył z naturalnie rosnących traw i roślin, składniki o właściwościach odmładzających oraz pielęgnacyjnych. To pozwala skórze doświadczać nieskazitelności natury spotykanej w nektarach kwiatowych, olejkach z owoców, ekstraktach w najbardziej bezpieczny oraz efektywny sposób. Nie używamy żadnych mieszanek chemicznych, które mogą uszkodzić skórę takich jak środki konserwujące, związki zapachowe i sztuczne barwniki.

Przebywając w samym środku miasta, pozwól swojej skórze na dotyk pielęgnacji z kojącym wpływem natury.

W 2015 roku, Rozświetlająca Maska z Olejkami Eterycznymi z Jaśminu Unitouch dostąpiła zaszczytu otrzymania nagrody na Les Victoires de la Beauté w Paryżu, a w 2017 roku również Maska do twarzy z ekstraktem z kawioru. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, niemniej jednak, taki zaszczyt nie zmienia nas i naszej polityki. Nadal kultywujemy zasadę o wykluczeniu stosowania środków konserwujących oraz wkładamy mnóstwo wysiłku aby dać Tobie to co najlepsze.

Osiągnięcia Unitouch spotykają się z ogromnym uznaniem ze strony naszych ukochanych klientów.